Otse põhisisu juurde

Postitused

Esiletõstetud

Töötuba

Esimesel advendipühapäeval toimus Keilas laat kultuurimajas ja selle ees väljakul. Laadal oli palju müüjaid ja inimesed käisid ühe telgi juurest teise juurde. Õues olikülm, meie juures kultuurimaja rohelises toas aga soe . Selleks etlastel oleks midagi huvitavat teha korraldasimetöötoa. Õpetasime jõulukaartide valmistamist. Igaüks võis teha sellise kaardi nagu soovis.
Olime kogunudpabereid ja väljalõikeid, värvilisi teipe ja kleepse. Kes tahtis, võis hoopis joonistada kaardi või pildi. Kultuurimajja tuli ka jõuluvana. Paljud lapsed kirjutasid meie juuresvalmistatud kaartidele oma soovid ja panid need jõuluvana postkasti.
Töötoas käis palju erinevas vanuses lapsi. Kõige nooremaid pidipäris palju abistama sest nad ei osanud veel kääridega lõigata. Kaardid tulid täiesti erinevad ning igaüks oliomaette huvitav. Töötoas oli kogu aeg tegevust ning mõni laps meisterdas viimase minutini. Kui algul plaaniti töötuba kella kolmeni siis tegelikult lõpetasime peaaegu tunni võrra hiljem. Mulle meeldib tö…

Viimased postitused

Helkurikõnd Keilas

Luurelaager

Kodutütarde laager ``Mustrid``

Keila, meie kodulinn.

Maailm puhtaks!

Soomusrong Paldiskis

Laskepäev Männikul

Koondus kolmele

Minionid basseinis

Päästja kohus on kõigepealt iseennast päästa...